PyLight #6

Czwartek, 26.04.2018 18:30

Agata Tyśnicka, Anna Olchowik, Anna Persona, Filip Hoffmann, Paulina Sędłak-Jakubowska, Paweł Farid : Pierwsza praca w IT - panel dyskusyjny

Postaramy się odpowiedzieć na nurtujące Was pytania i rozjaśnić wątpliwości dotyczące poszukiwań pierwszej pracy i pierwszych miesięcy w niej spędzonych. Naszymi panelistami będą zarówno juniorzy, którzy właśnie przeszli ten proces, jak i doświadczeni programiści, którzy pełnią rolę mentorów.

Prelegenci

Agata Tyśnicka

Agata Tyśnicka

Agata jest programistką w Codility. W przeszłości zdarzyło jej się współorganizować i mentorować na warsztatach Django Girls Warsaw. Na co dzień walczy z długiem technologicznym, bugami i impostor syndrome. Gdy nie koduje, to pływa, jeździ na rowerze i biega, dokładnie w tej kolejności.

Anna Olchowik

Anna Olchowik

Anna Persona

Anna Persona

Ania obecnie pracuje jako fullstack developer w firmie Growbots. Jest absolwentką informatyki na MIM UW. Kilka razy uczestniczyła jako mentorka w warsztatach Django Girls Warsaw.

Filip Hoffmann

Filip Hoffmann

Filip jest programistą samoukiem, obecnie pracuje w Daftcode w zespole Evox. Na codzień programuje w Pythonie 3 bardzo intensywnie używając biblioteki Pytest. Jego niekomputerowe zainteresowania krążą w okół piw kraftowych, szeroko pojętego fitnessu i wycieczek w góry.

Paulina Sędłak-Jakubowska

Paulina Sędłak-Jakubowska

Kiedyś zawodowy muzyk i nauczycielka języka angielskiego, teraz pracuje jako frontend deweloperka. Prowadziła Cyfrowe Półkolonie dla dzieci. Organizowała warsztaty Django Girls dla kobiet rozpoczynających przygodę z programowaniem. Po pracy współorganizuje meet-up PyLight dla początkujących programistów Pythona. Niedawno została szczęśliwą właścicielką psa Lucjana.

Paweł Farid

Paweł Farid

Sponsorzy

Lokalizacja

Lokalizacja Unamo, ul. Koszykowa 61, Warszawa