PyLight #8

Wtorek, 25.09.2018 18:30

Paulina Sędłak-Jakubowska : Scrum dla nowicjuszy

Link do prezentacji

Iteracje, artefakty, rytuały i kolejny framework do ogarnięcia. Jeśli zdarzyło ci się myśleć o scrumie, jako o mitycznym i bliżej nieokreślonym stworzeniu, to ta prezentacja jest dla ciebie. Dowiesz się po co do szczęścia jest zwinność, stand-up i scrum master.

Albert Rozmus : Czarna Magia Pythona - metaklasy bez tajemnic

Link do prezentacji

Metaklasy to potężne narzędzie, mające jednak dużą barierę wejścia. Internetowi mędrcy radzą użytkować je z dużym szacunkiem, lecz każdego potwora da się obłaskawić. Wystarczy wystarczająco dobrze go poznać, a im wcześniej tym lepiej!

Prelegenci

Albert Rozmus

Albert Rozmus

Lubi otaczać się monitorami i zbędną elektroniką zalegającą w każdym miejscu przestrzeni życiowej. Na co dzień walczy przy pomocy Pythona z sieciami definiowanymi software'owo i przekonuje wszystkich naokoło że klimatyzacja jest najdoskonalszym wynalazkiem ludzkości. Nie lubi występować publicznie, dlatego poszedł na kompromis i występuje publicznie :).

Paulina Sędłak-Jakubowska

Paulina Sędłak-Jakubowska

Kiedyś zawodowy muzyk i nauczycielka języka angielskiego, teraz pracuje jako frontend deweloperka. Prowadziła Cyfrowe Półkolonie dla dzieci. Organizowała warsztaty Django Girls dla kobiet rozpoczynających przygodę z programowaniem. Po pracy współorganizuje meet-up PyLight dla początkujących programistów Pythona. Niedawno została szczęśliwą właścicielką psa Lucjana.

Sponsorzy

Lokalizacja

Lokalizacja Codility, Dobra 56/66, Warszawa